Реферати » Реферати з економіки » Формування і використання місцевого бюджету муніципального освіти

Формування і використання місцевого бюджету муніципального освіти

місцеві фінанси , майно, що перебуває у державній власності. До складу муніципальної власності входять кошти місцевого бюджету, муніципальні позабюджетні фонди, об'єкти, передані муніципальному освіті Санкт-
Петербурга.

Місцевим бюджетом є бюджет муніципального освіти. В доходи місцевого бюджету зараховуються місцеві податки, збори та штрафи, відрахування від федеральних податків і податків Санкт-Петербурга відповідно до нормативів, встановлених федеральними законами і законами Санкт-
Петербурга. Органи місцевого самоврядування самостійно розпоряджаються коштами місцевого бюджету. Сума перевищення доходів над витратами місцевого бюджету за результатами звітного року не підлягає вилученню органами державної влади Санкт-Петербурга.

Постанова муніципальної ради МО Петергофа № 45 від 18 січня
2001 року "Про затвердження місцевого бюджету на 2001 рік»

Стаття 1 . Затвердити бюджет муніципального освіти міста
Петергофа на 2001 рік:

. по доходах у сумі 16070,0 тисяч рублів;

. по видатках у сумі 16070,0 тисяч рублів.

Стаття 2 Встановити, що адміністрація муніципального освіти міста Петергофа вправі залучати кредити комерційних банків та інших кредитних організацій, випускати облігаційні позики й інші цінні папери відповідно до законодавства Російської Федерації у порядку і на умовах, що встановлюються законом Санкт-Петербурга.

Стаття 3 Врахувати в бюджеті муніципального освіти міста
Петергофа на 2001 рік надходження доходів по закріплених джерел відповідно до Закону Санкт-Петербурга «Про бюджет Санкт-Петербурга на 2001 рік » . Затвердити кошторис витрат на 2001 рік.

Стаття 4 Затвердити оборотну касову готівку по місцевому бюджету на 1 січня 2002 року в сумі 60 тисяч рублів.

Стаття 5 Затвердити такий перелік захищених видатків бюджету муніципального освіти міста Петергофа відповідно до економічної класифікації, що підлягають фінансуванню в повному обсязі:

. оплата праці;

. нарахування на оплату праці;

. оплата комунальних послуг;

. виплата допомог опікуваним дітям.

Стаття 6

1. Муніципальне утворення міста Петергофа вправі отримати кошти з фонду фінансової підтримки місцевих бюджетів муніципальних утворень бюджету Санкт-Петербурга на покриття різниці між прогнозованою сумою дохідних джерел і сумою мінімально необхідних видатків.

2. Відомості про загальний обсяг коштів Фонду фінансової підтримки місцевих бюджетів муніципальних утворень підлягають щомісячному доведенню до органів місцевого самоврядування через територіальні фінансові управління.

3. У разі, якщо власні доходи бюджету муніципального освіти міста Петергофа, включаючи перерахування з

Фонду фінансової підтримки муніципальних утворень Санкт-

Петербурга, не покривають мінімально необхідні витрати, відсутні кошти перераховуються до бюджету муніципального освіти міста Петергофа за рахунок цільової статті бюджету Санкт-Петербурга за кодом 27301 «Кошти на компенсацію мінімально необхідних витрат місцевим бюджетам муніципальних утворень Санкт-Петербурга у зв'язку з невиконанням дохідної частини» .

Стаття 7 Зміна розподілу коштів між статтями економічної класифікації в межах затвердженої суми цільової статті витрат здійснюється адміністрацією муніципального освіти міста
Петергофа на підставі мотивованого подання головного розпорядника бюджетних коштів. Розподіл коштів між цільовими статтями витрат оформляється Постановою муніципальної ради міста Петергофа за поданням голови адміністрації.

Стаття 8 Муніципальне утворення міста Петергофа вправі одержати з бюджету Санкт-Петербурга безвідсоткові бюджетні позички в межах фінансового року на покриття тимчасових касових розривів по місцевому бюджету, що виникають в ході виконання місцевого бюджету.

Стаття 9 За рішенням муніципальної ради муніципального освіти міста Петергофа і за умови фінансування планових витрат, тимчасово вільні бюджетні кошти в установленому порядку можуть бути розміщені в депозити банку та інших кредитних організацій на умовах додаткової вигоди для бюджету . Доходи, отримані від використання тимчасово вільних бюджетних коштів, підлягають зарахуванню до бюджету муніципального освіти міста Петергофа.

Стаття 10 Нормативні правові акти органів місцевого самоврядування, тягнуть додаткові витрати за рахунок коштів місцевого бюджету в 2001 році, а також скорочують його дохідну базу, реалізуються тільки за наявності відповідних джерел додаткових надходжень до бюджету муніципального освіти міста Петергофа і (або) скорочення витрат по конкретних статтях місцевого бюджету.

Стаття 11 У складі бюджету муніципального освіти міста
Петергофа голові адміністрації спільно з комісією муніципального ради по міському господарству уявити адресну програму капітальних вкладень по об'єктах міського господарства за рахунок коштів бюджету муніципального освіти міста Петергофа на 2001 рік у термін до 01.04.2001 р
Встановити, що укладення договорів на виконання робіт по об'єктах адресної програми капітальних вкладень в 2001 році має проводитися виключно в межах бюджетних коштів, передбачених за окремими об'єктами адресної програми капітальних вкладень.

Стаття 12 З метою збільшення доходів бюджету муніципального освіти міста Петергофа і збереження зацікавленості органів, що накладають штрафні санкції за адміністративні правопорушення, в підвищенні збирання штрафних санкцій за адміністративні правопорушення, рекомендується передбачити в бюджеті муніципального освіти міста
Петергофа на 2001 рік спрямування коштів на зміцнення матеріально-технічної бази зазначених органів.

Стаття 13 Порядок відрахувань частини прибутку муніципальних установ і підприємств до бюджету муніципального освіти міста Петергофа визначається головою адміністрації муніципального освіти міста
Петергофа за погодженням з муніципальним радою.

Стаття 14 Муніципальне утворення міста Петергофа має право отримувати дотації і цільові субвенції з бюджетів інших рівнів.

Стаття 15 Дозволити адміністрації муніципального освіти міста
Петергофа направляти додатково отримані до бюджету муніципального освіти міста Петергофа доходи від підприємницької та іншої приносить дохід діяльності, здійснюваної муніципальними установами, що фінансуються з бюджету муніципального освіти міста Петергофа, на фінансування видатків цих же муніципальних установ на підставі мотивованого подання головного розпорядника бюджетних коштів.

Стаття 16 Нормативи мінімальної бюджетної забезпеченості місцевого бюджету муніципального освіти міста Петергофа встановлені Законом
Санкт-Петербурга «Про бюджет Санкт-Петербурга на 2001 рік» .

Нормативи мінімально необхідних витрат місцевого бюджету муніципального освіти міста Петергофа встановлені Законом Санкт-
Петербурга «Про бюджет Санкт-Петербурга на 2001 рік» .

Під мінімально необхідними витратами місцевого бюджету розуміється мінімальний рівень гарантованого бюджетом Санкт-Петербурга обсягу видатків місцевого бюджету, пов'язаного з фінансуванням вирішення питань місцевого значення, встановлених підпунктами 1, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13,
14, 15, 17, 18, 22,24 пункту 2 статті 8 Закону «Про місцеве самоврядування в
Санкт-Петербурзі» .

Стаття 17 Фінансування видатків з бюджету муніципального освіти міста Петергофа, не пов'язаних з предметами ведення муніципального освіти, не допускати.

Стаття 18 Рішення органів державної влади Санкт-Петербурга, що тягнуть додаткові витрати муніципального освіти міста
Петергофа, реалізуються органами місцевого самоврядування в межах, переданих їм як компенсації коштів .

Стаття 19 Органи муніципального освіти міста Петергофа вправі утворювати цільові позабюджетні фонди в порядку і на умовах, встановлених законодавством Російської Федерації.

Стаття 20 Адміністрація муніципального освіти міста Петергофа представляє звітність про виконання місцевого бюджету в установленому порядку.

Стаття 21 Опублікувати дане постанову в засобах масової інформації.

Стаття 22 Постанова набирає чинності з дня його прийняття.

Стаття 23 Контроль за виконанням цієї постанови покладається на голову планово-бюджетної комісії депутата Крюкова
В.Д. [13]

Тимчасово виконуючий обов'язки голови муніципальної ради муніципального освіти міста Петергофа Н. А. Савицький.

Глава адміністрації муніципального освіти міста Петергофа М. І.

Баришніков.

Розглянемо плановані доходи місцевого бюджету муніципального освіти міста Петергофа на 2001 рік.

Таблиця 1.1.
| Код | Джерела доходів | Сума | 1кв. | 2кв. | 3кВ. | 4кВ. |
| Статті | | тис.руб | | | | |
| 1000000 | Податкові доходи. Усього | 2820,0 | 704 | 700 | 706 | 710 |
| 1020000 | Податки на товари та | 950,0 | 230 | 210 | 225 | 285 |
| | послуги. Ліцензійні та | | | | | |
| | реєстраційні збори | | | | | |
| 1020700 | Податок з продажу (ставка | 950,0 | 230 | 210 | 225 | 285 |
| | 0,4%) | | | | | |
| 1030000 | Податок на сукупний дохід | 250,0 | 60 | 90 | 50 | 50 |
| 1030100 | Єдиний податок, що стягується в | 250,0 | 60 | 90 | 50 | 50 |
| | зв'язку із застосуванням | | | | | |
| | спрощеної системи | | | | | |
| | оподаткування, обліку та | | | | | |
| | звітності | | | | | |
| 1040000 | Податки на майно | 1100,0 | 280 | 262 | 271 | 287 |
| 1040100 | Податок на майно | 800,0 | 210 | 190 | 200 | 200 |
| | фізичних осіб | | | | | |
| 1040300 | Податок з майна, | 300,0 | 70 | 72 | 71 | 87 |
| | переходить у порядку | | | | | |
| | успадкування та дарування | | | | | |
| 1050000 | Платежі за ісп. прир. | 520,0 | 110 | 115 | 140 | 155 |
| | рес. | | | | | |
| 1050700 | Земельний податок за землі | 520,0 | 110 | 115 | 140 | 155 |
| | міст і селищ | | | | | |
| 2000000 | Неподаткові доходи, всього | 688,5 | 172 | 174 | 160 | 182,5 |
| 2010000 | Доходи від майна, | 390,0 | 100 | 95 | 97 | 98 |
| | що знаходиться в держ. мун. | | | | | |
| | Собс-ти | | | | | |
| 2010300 | Відсотки, отримані від | 10,0 | 2 | 2,5 | 2,5 | 3 |
| | розміщення в банках | | | | | |
| | тимчасово вільних | | | | | |
| | коштів | | | | | |
| 2010400 | Орендна плата за землі | 380,0

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

енциклопедія  з сиру  аджапсандалі  ананаси  узвар