загрузка...

трусы женские
загрузка...
Реферати » Реферати з будівництва » Організація будівельного виробництва

Організація будівельного виробництва

Міністерство освіти Російської Федерації

Камський державний політехнічний інститут

Кафедра ТСП

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

на тему:

«Організація будівельного виробництва»

Виконав студент гр.

Перевірив
Соболєв В.Б.

М. Наб. Човни 2004р.

ЗМІСТ

Стор.
1. Введення .................................................................. 3

2. Коротка характеристика об'єкта ... .................................. 4

3. Визначення обсягів робіт .......................................... 4

4. Спеціальні роботи ............... ................ .................... 6

5. Принципи проектування календарного плану робіт ......... 8

6. Розрахунок складу ланки ..................... ................................ 9

7. Розрахунок тимчасового водопостачання .................................. 9

8 . Розрахунок тимчасового електроосвітлення ............................ 10

9. Розрахунок кількості прожекторів ..................................... 11

10. Розрахунок тимчасового теплопостачання ............................ 11

11. Розрахунок потреби в стислому повітрі .......................... 12

12. Проектування приоб'єктних складів ...................... 12

13. Проектування об'єктного будгенплану .................. 13

14. Санітарно-побутові приміщення .................................. 13

15. Склад санітарно-побутових приміщень ....................... 14

16. Пристрій тимчасових доріг .................................... 15

17. Майданчик складування ......................................... 16

18. Основні заходи з охорони праці ...................... 16

19. Література .................................... ........................ 18

1. Введення

Будівництво - одна з найважливіших і великих галузей народного господарства. Продуктом функціонування будівельної галузі є створення цивільних, промислових, житлових та ін будівель.

З розвитком науки і техніки процес будівництва також змінюється і вдосконалюється. Нині разом з розвитком ринкових відносин і виникненням конкурентного середовища все більше уваги приділяється економічної ефективності виробництва.
Впровадження нових методів будівництва (таких як нові способи монтажу конструкцій, підвищення технічного рівня, застосування поточного методу введення робіт тощо) дозволяє значно підвищити ефективність технології будівельного виробництва.
Представлений курсовий проект вирішує питання організації будівельного виробництва на будівельному майданчику.

У курсовому проекті розглянуті питання розробки будівельного генерального плану, комплектації найбільш оптимального складу бригади, складання календарного плану виробництва робіт і т.д.

2. Коротка характеристика об'єкта

Розглянуте будинок являє собою одноповерховий цех розмірами в плані 156х90м з сіткою колон 18х6м. Він складається з двох температурних блоків довжиною 84 і72м. Висота поверху до низу несучої конструкції 10,8 м.
Конструкція перекриття-підкроквяні, кроквяні ферми прольотом 18м, плити перекриття ребристі 6х3м.
Монтаж елементів каркаса здійснюється гусеничним краном КС-4361, роботи ведуться комбінованим способом.
Майданчик будівництва вільна від будівель і має спокійний рівний рельєф місцевості. Постачання майданчики будівництва водою, електроенергією, теплом і стиснутим повітрям здійснюється від існуючих і діючих мереж.
Наявність магістральних доріг дозволяє безперешкодно доставляти на будівельний майданчик і її окремі ділянки сировину і конструкції в задані терміни.

Огороджувальні конструкції: стінові панелі тришарові з 2-х шарів дрібнозернистого бетону (= 20мм і шару пористого бетону (= 160мм. Їх розміри
1,8 х6м. Обпирання панелей здійснюється на фундаментні балки, укладені по периметру будівлі.

3. Визначення обсягів робіт

Нульовий цикл:
1. зрізає рослинного шару бульдозером Т 100 Д 271А
(= а х в = 92,6 х158, 6х0, 3 = 4405,9 м3, де а = 92,6 м в = 158,6 м.
2. Попередня планування майданчики бульдозером:
(= а х в = 92,6 х158, 6 = 14686,4 м2,
3. Розробка грунту в котловані одноківшевим екскаватором - драглайн:
Vк = (Н / 6) х [(2а + А) х в + (2А + а) х В] = (3,1 / 6) х [( 2х92, 6 +95,35) х158, 6 +
(2х95, 35 + 92,6) х161, 35] = 46004,9 м3 де
А = а +2 Нт = 92,6 +2 х2, 05х0, 67 = 95,35 м.
В = в +2 Нт = 158,6 +2 х2, 05х0, 67 = 161,35 м.
4. Планування укосів екскаватором - драглайн:
(= С х Р = 1,96 х 2 х (92,6 +158,6) = 984,7 м2
5. Остаточна планування бульдозером:
(= 14686,4-156х90 = 646,4 м2
6. Пристрій фундаментів стаканного типу :
Ф-1: п = 84шт. т = 5,5 т V = 1,98 м3
Ф-2: п = 52шт. т = 8,6 т V = 2,39 м3
7. Монтаж фундаментних балок: п = 82шт. т = 0,8 т V = 0,32 м3
8. Зворотне засипання грунту в котлован бульдозером:
V = 0,2 Vк = 0,2 х 46004,9 = 9201м3
9. Ущільнення грунту катками при 4-х прохідних по одному сліду:
(= 4 х а х в = 4 х 92,6 х158, 6 = 58745,4 м 2,
10. Монтаж каркаса будівлі: а) встановлення колон: крайніх К-1: п = 84 шт. т = 7,6 т середніх К-2: п = 52 шт. т = 8,4 т б) монтаж підкранових балок:
ПБ-1, L = 12м: п = 104 шт. т = 10,3 т
ПБ-2, L = 6м: п = 52 шт. т = 3,5 т в) монтаж підстропильних ферм: п = 52 шт. т = 11,3 т г) монтаж стропильних ферм: п = 140 шт. т = 12,1 т д) монтаж плит покриття: п = 780 шт. т = 2,65 т е) монтаж стінових і віконних панелей:
СП-1: п = 242шт. т = 3,33 т
СП-2: п = 78шт. т = 1,64 т
11. Пристрій покрівлі: а) очищення підстави від сміття:
S1 = а хв = 156х90 = 14040м2 б) посушіваніе заснування:
S = 0.1S1 = 1404м2 в) огрунтовка поверхні основи механізованим способом:
S = 1404 м2 г) обробка водостічних воронок:
N = 32 шт. д) пристрій пароізоляції під покрівлю бітумною мастикою:
S = 14040м2 е) теплоізоляція S = 14040 м2 мінеральна вата товщиною до 60мм; ж) пристрій цементної стяжки-укладка цементного розчину шаром до 25мм по утеплювачі з мін. ватних плит:
S = 14040х0, 025 = 351 м2 з) покриття даху рулонними матеріалами (3слоя руберойду)
S = 3х14040 = 42120м2; і) пристрій захисного шару з гравію на гарячої бітумної мастикою механізованим способом:
S = 14040м2
12. Установка віконних і дверних блоків:
ОК-1: S = 1,8 х3, 0 = 4,8 м2 п = 484шт.
Д-1: S = 1,5 х2, 1 = 3,15 м2 п = 2шт.
Д-2: S = 1,8 х2, 1 = 3,72 м2 п = 1 шт.
13. Установка двостулкових воріт:
S = 4,5 х6 = 27м2 п = 4 шт.
14. Підготовка під поли - товщина шару з 100мм:
S = 14040 м2
15. Пристрій підлог: а) пристрій цементно - песчанного покриття (= 30мм:

S = 14040 м 2. б) затирка поверхні затирочними машинами:
S = 14040 м2
16. Підготовка поверхні під оздоблювальні роботи: а) груба затирка

S = (156 +90) х2х1, 8 х3 = 2657 м 2. б) очищення і обезпилювання:

S = 2657 м 2. в) заповнення тріщин і раковин:
S = 266 м2 г) огрунтовка очищеної поверхні:
S = 2657 м2 д) шліфування підмазаних місць:
S = 266 м2
17. Малярські роботи: а) забарвлення клейовими складами пістолетом-розпилювачем:
S = 2657 м2 б) забарвлення Олійно складами пістолетом-розпилювачем:
S = 885,6-50,2 = 835,4 м2
18. Нарізка і вставка стекол:
S = 5,4 м2 п = 484 шт. скління подвійне.

4. Спеціальні роботи

Vзд = 156х90х10, 8 = 151632 м3

Витрати праці на спеціальні види робіт (санітарно-технічні, електромонтажні, монтаж технологічного устаткування і т.д.) визначається шляхом ділення кошторисної вартості цих робіт на величину денний вироблення робочого: кошторисна вартість: Витрати праці:

1. Загальнобудівельні роботи:

151632х4, 12 = 624723,84 руб.
2. Водопостачання:

151632х0, 12 = 18195,84 руб. 18195,84 / 70 = 259,9 чол. дн.
3. Каналізація:
151632х0, 05 = 7581,6 руб. 7581,6 / 70 = 108,3 чол. дн.

4. Опалення:
151632х0, 12 = 18195,84 руб. 18195,84 / 70 = 259,9 чол. дн.

5. Вентиляція:
151632х0, 3 = 45489,6 руб. 45489,6 / 70 = 649,8 чол. дн.

6. Газопостачання:
151632х0, 04 = 6065,3 руб. 6065,3 / 60 = 101,1 чол. дн.

7. Електроосвітлення:
151632х0, 18 = 27293,76 руб.
27293,76 / 40 = 682,34 чол. дн.

8. Радіо, телефон:

151632х0, 1 = 15163,2 руб.
15163,2 / 40 = 379,08 чол. дн.


Разом: 762708,98 руб.

9. Обладнання та інвентар (120% від вартості):
762708,98 х1, 2 = 918850,77 руб.

10. Монтаж технологічного устаткування (15% від вартості обладнання):

918850,77 х0, 15 = 137827,62 руб.

137827,62 / 40 = 3445,69 чол. дн.

Разом СМР: Ссмр = 762708,98 +137827,62 = 900536,6 руб.

11. Інші витрати (2,5% від загальної вартості СМР):
900536,6 х0, 025 = 22513,4 руб.

Всього СМР: 900536,6 +22513,4 = 923050,0 руб.

Загальна вартість БМР 923050,0 +918850,77 = 1841900,78 руб.
- Благоустрій (1% від загальної вартості СМР):
1841900,78 х0, 001 = 1841,9 руб.

1841,9 / 40 = 46,05 чол. дн.
- Невраховані роботи (0,2% від загальної вартості СМР):
1841900,78 х0, 002 = 3683,8 руб.
3683,8 / 40 = 92,09 чол. дн.

Принципи проектування календарного плану робіт

Календарний план будівництва об'єкта у вигляді лінійного графіка необхідний для визначення послідовності і термінів виконання загальнобудівельних, спеціальних і монтажних робіт.
Порядок розробки календарного плану:
1. Складання номенклатури робіт;
2. Визначення обсягів робіт;
3. Вибір методу виробництва основних робіт і провідних машин;
4. Розрахунок нормативної трудомісткості в чел.дн. і маш.см. відповідно до

ЕниР;
5. Визначення складу бригад і ланок;
6. Виявлення технологічної послідовності виконання робіт;
7. Встановлення змінності робіт;
8. Визначення тривалості окремих робіт та їх суміщення між собою;
9. Зіставлення розрахункової трудомісткості з розрахунковою нормативної, та введення необхідних поправок;
10. Розробка графіка руху робітників на будівельному майданчику;
11. Розробка графіка потреби в ресурсах.

Перелік робіт заповнюється в технологічній послідовності виконання з угрупованням їх за видами і періодами робіт.

Обсяги робіт визначають по робочої документації і кошторисам.
Трудомісткість робіт підраховується по різних нормам у відповідності зі
СниП або ЕниР. Тривалість механізованих робіт встановлюється виходячи з продуктивності машин:

Тмех = Nмаш.см / п маш. тсм; потім визначає тривалість робіт, що виконуються вручну

Тр = Qр / ПR

При використанні основних механізмів і машин (монтажних кранів і т.д.) число змін робіт приймається не менше 2-х. Роботи без застосування машин, як правило, ведуться в одну зміну. Чисельність роботи у зміну і склад бригади визначають відповідно з трудомісткістю і тривалістю робіт. Кількісний склад кожної ланки визначається на основі витрат праці на роботах, доручених ланці, Qр (чол. дн) і тривалості виконання ведучого процесу: пзв = Qр / Тмех т;

Графік проведення робіт останнього відбиває хід робіт у часі, послідовність і ув'язку робіт між собою. Основним методом скорочення термінів будівництва об'єктів є потокове виконання робіт. Роботи не зв'язані між собою виконуються незалежно один від одного, а пов'язані між собою-безупинно. Для цього будівельний об'єкт доцільно розбивати на захватки.

Складання календарного графіка виконання робіт починають з ведучого процесу і вже до нього прив'язують терміни інших процесів.

Розрахунок складу ланки і чисельний склад бригади

Необхідна кількість чоловік у ланці: пзв = Qр / Тмехт = 4004/599 = 6,68 чол.;

Для монтажу каркасу:

Qр = 4004,64 чол.; Тмех = 599маш.см.;

При монтажі використовується кран КС-4361.

Ланка 1:

Ланка 2:

Монтажники:

Покрівельники:

6р-1

5р-1

5р-1

4р-1

4р-2

3р-1

3р-2

2р-2

2р-1

5-ть чоловік

Електрозварник: 5р-1

Сторінки: 1 2 3
загрузка...
ur.co.ua

енциклопедія  з сиру  аджапсандалі  ананаси  узвар